Рішення сесії.

Рішення №1       Про призупинення діяльності  Калачковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Рішення №2       Про призупинення діяльності  Вихватновецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Рішення №3       Про звільнення від плати за харчування дітей в закладах освіти на території  Китайгородської сільської ради.

Рішення №5       Про розгляд листа Кам’янець-Подільської РДА щодо притягнення до адміністративної відповідальності депутата                                                Китайгородської сільської ради Любченка А.В.

Рішення №6       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж                                        земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дольній Любові Федорівні.

Рішення №7       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                                гр. Дольній Любові Федорівні.

Рішення №8       Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Касянчук А.В.

Рішення №9       Про припинення ведення особистого селянського господарства  гр. Вінярського В.Й., гр..Торлупи І.М.

Рішення №10     Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж                                        земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гомілко Галині Миколаївні та гр..Кременчук Ніні Миколаївні.

Рішення №11      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Гомілко Галині Миколаївні.

Рішення №12      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Кременчук Ніні Миколаївні.

Рішення №13      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Дзізінській Лілії Сергіївні.

Рішення №14      Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                             гр. Кащук Світлані Владиславівні.

Рішення №15      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорномизу Миколі Дмитровичу.

Рішення №16      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Чорномизу Миколі Дмитровичу.