26 сесія

Рішення №1       Про внесення змін до структури виконавчого апарату Китайгородської сільської ради на 2017 рік

Рішення №2       Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

Рішення №3       Про затвердження Типового контракту з керівником комунального підприємства Китайгородської сільської ради

Рішення №4       Про затвердження статутного капіталу комунального підприємства «КИТАЙГОРОДСЬКЕ» Китайгородської сільської ради.

Рішення №5       Про покладення повноважень інспектора праці Китайгородської сільської ради на юрисконсульта Китайгородської сільської ради

Рішення №6       Про затвердження проектної документації на капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури по вул.  Центральна,3                                                                   в с. Вихватнівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Рішення №7       Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 25 «Про встановлення надбавки в  оплаті праці, преміювання та                                                      надання матеріальної допомоги на 2017 рік старості села Рогізна Кострицькому Миколі Пилиповичу»

Рішення № 8       Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2016 року № 26 «Про встановлення надбавки в оплаті праці, преміювання та                                                       надання матеріальної допомоги на 2017 рік старості сіл Калачківці, Субіч Говоровській Оксані Вікентіївні»