Оголошення про відкриття провадження у справі №676/7278/18

Дата: 15.01.2019 11:53

Китайгородська сільська рада повідомляє про відкриття провадження у справі №676/7278/18 за позовом Коритнік Євгенії Василівни до Китайгородської сільської ради про визнання протиправним та скасування підпункту 3.1.2 у розділі 3 "Об'єкт оподаткування" пункту першого в рішенні сесії Китайгородської сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області №1 від 11.01.2017 двадцять першої (позачергової) сесії першого скликання "Про внесення змін та доповнень до рішення дванадцятої сесії сільської ради від 30.06.2015 №2" "Про затвердження Положень про місцеві податки і збори на території Китайгородської сільської ради на 2017 рік" в частині затвердження положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Підготовче засідання призначено на 05.02.2019р. о 10:30 год. в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42.