22 сесія І скликання

Дата: 06.02.2019 14:29

Рішення №2       Про  внесення змін до  сільського  бюджету на   2017 рік.

Рішення №3       Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету і економного та раціонального                                                    використання коштів Китайгородської  сільської ради на 2017 рік.

Рішення №4       Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Китайгородської сільської ради

за 2016 рік.

Рішення №5       Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Китайгородської сільської  ради  на 2017 рік.

Рішення №6       Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Китайгородської сільської ради                                    на 2017 рік.

Рішення №7       Про внесення змін до рішення № 3 дванадцятої сесії Китайгородської сільської ради першого скликання від                                          30.06. 2016 року «Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати  для фізичних та                                          юридичних осіб на 2017 рік».

Рішення №8       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                гр. Добровольській Наталії Іванівні.

Рішення №9       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Добровольській Наталії Іванівні.

Рішення №10      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Возович Аллі Леонідівні.

Рішення №11      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Возович Аллі Леонідівні.

Рішення №12      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                  гр. Величко Анатолію Володимировичу.

Рішення №13      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Величко Анатолію Володимировичу.

Рішення №14      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Олійник Галині Миколаївні.

Рішення №15      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійник Галині Миколаївні.

Рішення №16      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                                          ділянкив натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність гр. Микитку Р. С.

Рішення №17      Про припинення гр.Побочним В.М., та гр..Берчук У.О. ведення особистого селянського господарства.

Рішення №18      Про внесення змін до рішення Китайгородської сільської ради № 3 від 23.12.2016 року Про затвердження                                              штатних розписів по відділу освіти, культури, спорту і туризму Китайгородської сільської ради на 2017 рік».

Рішення №20      Про передачу в оренду частини приміщення клубу в с. Китайгород  для розміщення телекомунікаційного                                               обладнання  Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».

Рішення №21      Про передачу в оренду частини приміщення бувшої сільської ради в с. Колодіївка  для розміщення                                                            телекомунікаційного обладнання Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».

Рішення №22      Про передачу в оренду частини приміщення Будинку культури в с.Вихватнівці для використання під                                                          адмінбудинок  сільської ради.

Рішення №23      Про затвердження структури  та штатних розписів структурних підрозділів  відділу освіти, культури,  спорту і                                          туризму Китайгородської сільської ради.

Рішення №24      Про затвердження структури   виконавчого апарату Китайгородської сільської ради на 2017 рік.

Рішення №26      Про передачу в оренду частини приміщення бувшої Демшинської ЗОШ НПП «Подільські Товтри».