23 сесія І скликання

Дата: 06.02.2019 14:30

Рішення №1       Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в Китайгородській сільській раді СОТГ                                              на 2017-2022 рр.

Рішення №2       Про  внесення змін до  сільського  бюджету на   2017 рік.

Рішення №3       Про встановлення надбавки за престижність педагогічним працівникам закладів відділу освіти, культури, спорту                                і туризму  на території Китайгородської сільської ради.

Рішення №4       Про делегування для роботи у складі Госпітальної ради Кам′янець-Подільського госпітального округу                                                      Хмельницької області представника Китайгородської сільської ради.

Рішення №5       Про затвердження Статуту комунального  підприємства «КИТАЙГОРОДСЬКЕ» Китайгородської сільської ради.

Рішення №6       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сліпак Надії Іванівні.

Рішення №7       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шмаєру Віктору Миколайовичу.

Рішення №8       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                гр. Шмаєру Віктору Миколайовичу.

Рішення №9       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сороковській Ганні Марківні.

Рішення №10      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Сороковській Ганні Марківні.

Рішення №11      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазуренко Анастасії Іванівні.

Рішення №12      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Мазуренко Анастасії Іванівні.

Рішення №13      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Чорному Василю Терентійовичу.

Рішення №14      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Чорному Василю Терентійовичу.

Рішення №15      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Білику Володимиру Степановичу.

Рішення №16      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Дзізінському Миколі Сергійовичу.

Рішення №17      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Димчук Г. І.

Рішення №18      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                                              гр. Костьовичу Федору Михайловичу.

Рішення №19      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                                          ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність  гр. Гончарук Лідії Миколаївні.

Рішення №20      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                                          ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність  гр. Кобзареву О. О..

Рішення №21      Про внесення змін у рішення  Китайгородської сільської ради від 02 грудня 2016 року № 13 «Про надання                                                дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Антоняк З. І.».

Рішення №22      Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Бевзи Володимира Олександровича.

Рішення №23      Про припинення гр.Безручком В.В. ведення особистого селянського господарства.

Рішення №24      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Похольчук Людмилі Володимирівні.

Рішення №25      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Похольчук Людмилі Володимирівні.

Рішення №26      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                 гр. Маринюк Марині Володимирівні.

Рішення №27      Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Маринюк М.В., гр.. Касап В.Н., гр..Коленко В.В.

Рішення №28      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кривошеї Л. І.

Рішення №29      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                гр. Чалюку Олегу Олександровичу.

Рішення №30      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Базюк Наталії Леонідівні.