День профілактичної роботи

Дата: 19.11.2021 12:56

17 листопада працівниками Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади здійснено виїзд по селам з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи для попередження залишення дітей без батьківського піклування у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками дітей, які перебувають на профілактичному обліку Служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Під час обстеження в сім’ях не виявлено порушень прав дітей. Дітям  з багатодітних сімей, які прагнуть пізнавати світ, вручено навчально-пізнавальну літературу.