Вісник уряду від 05 грудня 2018 року

Дата: 05.12.2018 10:59

Уряд Гройсмана: новий етап децентралізації

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації - найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни - її треба зробити незворотньою і завершити об‘єднання громад до 2020 року.

Сьогодні на Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, який зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку України.

Для цього треба затвердити новий адміністративно-територіальний устрій, збалансувати фінансові ресурси і повноваження громад і законодавчо закріпити права і можливості об‘єднаних громад. Нові місцеві вибори у 2020 році мають пройти вже на новій прогресивній адміністративно-територіальній основі.

Детальна інформація на сайті Хмельницької ОДА.