Постійні комісії та їх склад

№1 - Постійна комісія з питань фінансів, планування бюджету та соціально-економічного розвитку.

№2 - Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та перспективного планування, охорони                       навколишнього природного середовища.

№3 - Постійна комісія з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства,                                       комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

№4 - Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, фізичного виховання, спорту та соціального захисту                              населення.

№5 - Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту.