Поіменне голосування

21 сесія І скликання 11.01.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

22 сесія І скликання 22.02.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

23 сесія І скликання 05.05.2017 р,                                                                                                                                                      Переглянути.

24 сесія І скликання 17.05.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

25 сесія І скликання 30.06.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

26 сесія І скликання 17.07.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

27 сесія І скликання 31.07.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

28 сесія І скликання 14.08.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

29 сесія І скликання 14.09.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

30 сесія І скликання 28.09.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

31 сесія І скликання 02.10.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

32 сесія І скликання 01.11.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

33 сесія І скликання 01.12.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

34 сесія І скликання 15.12.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

35 сесія І скликання 21.12.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

36 сесія І скликання 26.02.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

37 сесія І скликання 04.04.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

38 сесія І скликання 17.05.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

39 сесія І скликання 12.06.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

40 сесія І скликання 12.07.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

41 сесія І скликання 10.09.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

42 сесія І скликання 17.10.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

43 сесія І скликання 29.10.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

44 сесія І скликання 05.11.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.