2021 рік

Дата: 06.04.2021 14:09

11 сесія ІІ скликання 14.06.2021 р.                                                                                                                                                Переглянути.

10 сесія ІІ скликання 08.06.2021 р.                                                                                                                                                Переглянути.

9 сесія ІІ скликання 21.05.2021 р.                                                                                                                                                   Переглянути.

8 сесія ІІ скликання 02.04.2021 р.                                                                                                                                                   Переглянути.