Новини служби

Належне виховання дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків й надалі залишається важливим й актуальним

24.11.2021 року начальником Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади Лісевич Н., в.о. головного спеціаліста Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади  Гаджуком В., спільно із старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП  в Хмельницькій області Левицьким О. було проведено профілактичні рейди «Діти вулиці» та здійснене відвідування сімей, які перебувають на обліку, як такі що опинились у складних життєвих обставинах по території Китайгородської територіальної громади.

14:15:51 29.11.2021

16 днів проти насильства

З 25 листопада 2021 року по 10 грудня 2021 року в Україні відбуватиметься щорічна міжнародна акція "16 днів проти насильства", яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

14:10:53 29.11.2021