Туризм Китайгородщини

«Китайгородське відслонення»

Геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні і єдина подібна в Європі. Це один із найповніших у світі розрізів відкладень силуру і девону. Тут представлені розкриті (оголені) унікальні геологічні відкладення, які утворюють прямовисні стінки висотою до 100 м, довжиною близько 1.2 км, площею в 60 га, та неповторний краєвид.

Залишки «Чумацького шляху»

До каньйону річки Тернави веде вузький мис, з обох боків оточений крутими схилами. По його гребеню пролягає старовинна вимощена дорога - "Шовковий шлях". На вузькій дорозі стояли вартові, які питали: "Коні чиї?" тому дорогу називають "Конечия", залишок середньовічної магістралі. Вона відома своїми 200-річними кам'яними стовпчиками вздовж узбіччя.

Субіцькі скелі «Говди»: «Ріг дракона» та скельний монастир

Скелі «Говди» одне з найінстаграмніших місць Китайгородщини. «Ріг дракона» місце яке цілком може конкурувати з «Язиком троля» (Норвегія). Прямо під цими скелями знаходиться скельний монастир, відомий з XVI ст., розташований на висоті 40 метрів над річкою Дністер. До печер веде крутий 800-метровий спуск від каплиці, та водоспаду, у селі Субіч. Біля монастиря у прямовисній скелі розташована таємна печера, яка використовувалася як схованка.

Дністровський каньйон та місце для відпочинку «Глухий кут».

Відпочинок у природі! Автентична кам'яна хата та глемпінг чудове місце для релаксації після міської суєти. З нашого подвір'я відкривається неймовірний краєвид на Дністровський каньйон, одне з «7 природних чудес України». Насолоджуйтесь романтичними заходами сонця та вечорами біля вогнища або мангала. Наше місце ідеальне для тих, хто шукає тиші і цінує гармонію з природою.
тел. 050-917-83-18

Калачковецька затока

Калачковецька затока - райський куточок, де природа зібрала все найкраще що в неї є. Унікальний каньйон річки Студениця розташований на південному заході від села Калачківці на території заказнику «Наддністрянський». Раніше вздовж нього петляла дорога до містечка Студениця. В результаті будівництва Дністровської ГЕС долину затопили води річки Студениці, затопило і саме село, і утворилася затока, яка вражає незрівняним виглядом та користується популярністю для відпочинку.

Більше інформації про туристичні місця Китайгородської громади за телефоном: