A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Новини громади

Дата: від до Скинути

     Поцупив крісло – отримав 3 місяці арешту .

       За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у  поточному році суд визнав винним молодого чоловіка у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена ч.2 ст.185 КК України та  обрав покарання у виді 3 місяців арешту.

13:43 28.06.2022

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура вимагає сплатити майже 2 млн. грн. за користування землею комунальної власності

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення майже 2 млн. грн. безпідставно збережених коштів орендної плати за використання земельної ділянки комунальної власності.

10:09 28.06.2022

  Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

     За процесуального керівництва працівників Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у травні поточного року суд визнав винними двох чоловіків у вчиненні кримінального проступку, відповідальність за який передбачена ч.1 ст.249 КК України та  обрав покарання у виді обмеження волі на строк два роки кожному, з відстрочкою виконання вироку терміном на один рік.

14:46 27.06.2022

За незаконне поводження зі  зброєю та боєприпасами - кримінальна відповідальність

   За процесуального керівництва працівників Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у травні поточного року суд визнав винуватим мешканця Новоушицької ОТГ, у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України  та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк три роки, з іспитовим строком один рік.

14:45 27.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора