Новини громади

Місцева прокуратура продовжує вживати заходи представницького характеру та вимагає повернення у державну власність 40 земельних ділянок на території Староушицької селищної ради загальною площею 80 га на суму 4 800 000 грн.   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

10:25 24.02.2020

Відшкодування втрат на суму понад 1,3 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом  січня місяця поточного року

09:04 12.02.2020