Новини громади

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ»

Мета інформаційної кампанії – продемонструвати неймовірні історії українців, які в умовах збройної агресії на Сході України змогли змінити своє життя та життя десятків інших громадян. Історії простих пересічних громадян надихають, а також стають прикладом наслідування вірності та відданості основним цінностям, які у будь-якій демократичній країні є основоположними.

13:34 05.06.2019

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.

09:18 28.05.2019