Новини громади

Робота з батьками у Вихватньовецькому ДНЗ "Ранок"

І малята і батьки разом виготовляють залюбки. Родина і дошкільний заклад, створюють фундамент майбутнього для малюка.            Їхня спільна мета - виховати здорову, соціално адаптовану, всебічно розвинену особистість ,аби досягти цієї мети працівники в Вихатновецькому ДНЗ "Ранок" організували виставку "Наша талановита сім'я, тато-мама і Я."

11:36 01.03.2017

Збережемо наш скарб – рідну мову

21 лютого у Вихватновецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся захід до Дня рідної мови. Метою заходу було  донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювати і розвивати  почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб; сприяти збагаченню  знань учнів про Лесю Українку, створювати умови для цілісного уявлення про неї не тільки як про митця, громадянина, але й як  про жінку, що  сподівалася на звичайне людське щастя;  виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати .

12:30 27.02.2017

Змагання по волейболу

У неділю, 26 лютого 2017 року в спортивному залі Китайгородського НВК відбулися змагання з волейболу між декількома командами с. Китайгород та с. Рогізна. Четверте місце здобула команда школярів Китайгородського НВК, треттє - ветерани с. Китайгород. До фіналу вийшли команди молоді с. Рогізна та с. Китайгород, де останні здобули впевнену перемогу з рахунком по партіях 3:0. Всі команди змагань нагороджені грамотами відділу освіти, культури, спорту та туризму Китайгородської сільської ради. Отож, бажаємо всім переможцям та учасникам змагань хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог.

12:19 27.02.2017

Свято мильних бульбашок

Веселі традиційні свята і розваги не залишають байдужими ані дітей, їхніх батьків, ані працівників  Вихватнівецького ДНЗ «Ранок». Ось і 8 липня пройшла цікава літня спортивна розвага "Свято мильних бульбашок". Діти із задоволенням видували легенькі, тендітні мильні бульбашки під час веселих конкурсів та змагань та брали участь у конкурсах з величезним задоволенням. В кінці свята чудовий настрій гарантований усім: дітям, які гарно провели свій час та батькам, які раділи разом зі своєю малечею. Вихватнівецькому ДНЗ «Ранок»

14:20 13.07.2016

Ярмарка

Сільськогосподарський ярмарок пройшов минулих вихідних у с.Демшин. На ярмарку жителі села продавали одяг та продукцію власного виробництва та отримували задоволення від спілкування.

09:29 25.06.2016

Свято останнього дзвоника в Рогізняньській школі

Нещодавно відбулось радісне і сумне свято в Рогізняньській школі. Свято останнього дзвоника завжди радісне і хвилююче як для батьків, так і для колишніх школярів, які стали дорослішими і готові до самостійного життя.

10:35 13.06.2016

Останній дзвоник в школі

Скільки різних свят пройде в шкільних родинах за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

10:47 03.06.2016