Новини громади

Скільки б інформації про інтернет-шахраїв не з’являлося в Україні, цього замало. Адже аферисти продовжують – і успішно – використовувати старі методи, а також вигадують нові.

09:30 12.03.2020

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету ОТГ Кам’янець-Подільського району

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету ОТГ  Кам’янець-Подільського району

15:18 11.03.2020

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура попереджає, що порушення правил дорожнього руху тягне за собою також і кримінальну відповідальність

15:14 11.03.2020

Підозрюваному кам'янчанину в умисному спричиненні тяжкого тілесного ушкодження на час слідства обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою

Підозрюваному кам'янчанину в умисному спричиненні тяжкого тілесного  ушкодження на час слідства обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою

09:57 11.03.2020

Ухвалою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до особи, яка повідомила завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через мінування автомобільного місту «Стрімка Лань», застосовано примусові заходи медичного характеру.

10:16 10.03.2020

Кам’янчанина, який отримав через «Нову Пошту» наркотичні засоби і психотропні речовини, засуджено Кам’янець-Подільським міськрайонним судом.

10:14 10.03.2020