Новини громади

Задоволено позов місцевої прокуратури про визнання недійсним наказу та витребування земельної ділянки площею 2 га вартістю 120 000 грн.   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

09:36 25.11.2019

У Кам’янець-Подільській місцевій прокуратурі проведено семінар щодо проблемних питань процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення в судах

14:33 19.11.2019

Місцева прокуратура вимагає повернення у державну власність 6 земельних ділянок на території Китайгородскої сільської ради загальною площею 12 га на суму 720 тис. грн.   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

09:40 18.11.2019

Майже усі позови місцевої прокуратури про визнання недійсними наказів розглянуто та задоволено        Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

11:29 21.10.2019

За результатами вжитих Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору збільшено надходження до бюджету за оренду землі.

11:23 30.09.2019