2018 рік

Дата: 08.02.2019 14:50

36 сесія І скликання 26.02.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

37 сесія І скликання 04.04.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

38 сесія І скликання 17.05.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

39 сесія І скликання 12.06.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

40 сесія І скликання 12.07.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

41 сесія І скликання 10.09.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

42 сесія І скликання 17.10.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

43 сесія І скликання 29.10.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

44 сесія І скликання 05.11.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

45 сесія І скликання 19.11.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

46 сесія І скликання 28.11.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

47 сесія І скликання 07.12.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

48 сесія І скликання 21.12.2018 р.                                                                                                                                                      Переглянути.