Дата: 10.04.2019 14:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

Опубліковано 10 квітня 2019 року

Відповідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Китайгородської сільської ради оприлюднює регуляторний акт – проект рішення Китайгородської сільської ради «Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2020 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Проект рішення -  «Про встановлення ставок акцизногоподатку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2020 рік»