A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Тимчасові аліменти 2019

Дата: 13.05.2019 10:22
Кількість переглядів: 429

  Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень продовжується робота по встановленю порушень вимог законодавства при призначенні та виплаті тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

   Кошти з Держбюджету виплачувалися одному з батьків з яким залишалася проживати дитина як тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. Допомога призначалася на підставі заяви та доданих до неї документів, зокрема довідки виданої державною виконавчою службою про неотримання аліментів на утримання неповнолітніх дітей. Однак, як з’ясувалося, батьки, які згідно рішень суду зобов’язані були сплачувати аліменти на утримання своїх неповнолітніх дітей, отримували дохід та мали можливість сплачувати кошти.

   Як наслідок, з Держбюджету безпідставно виплачено кошти на загальну суму 41 тис. грн. як тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

   Реагуючи на вказане, у 2019 році Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено 2 позови на захист інтересів держави з вимогою стягнути з платників аліментів до державного бюджету кошти виплачені як тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

                                                                                               

                                                                                                                   Кам'янець-Подільська місцева прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора