Розплата волею

Дата: 10.07.2019 10:13

Розплата волею

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду визнано винним та вирішено долю  на наступних 5 років мешканця одного з сіл Кам’янеччини, який восени 2018 вчинив крадіжку майна, а на початку 2019 року - розбійний напад.

Так, в період розгляду Кам’янець-Подільським міськрайонним судом обвинувального акту за фактом крадіжки, вказаний молодик вчинив інший корисливий злочин.

Зловмисник на Різдво, в темну пору доби переслідуючи ціль наживи, діючи умисно, перебуваючи у приміщення житлового будинку потерпілого, умисно спричинив останньому  тілесні ушкодження середньої тяжкості та відкрито заволодів належними потерпілому грошовими коштами та двома медалями. В подальшому, з викраденим зник з місця події, залишивши потерпілого в безпорадному стані.

Варто зазначити, що жертвами дій зловмисника, який до речі не вперше притягається до кримінальної відповідальності,  в обох злочинах стали беззахисні особи похилого віку.

Наразі, молодик готується до відбуття призначеного вироком суду покарання та перебуває під вартою.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура