56 сесія І скликання

Дата: 10.09.2019 09:47

Розпорядження №8 - Про скликання п'ятдесят шостої (позачергової) сесії першого скликання

Проект рішення - Про внесення змін до  сільського  бюджету на  2019 рік

Проект рішення - Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 1півріччя 2019 року.

Проект рішення - Про припинення  ведення особистого селянського господарства гр. Міщенко А.В.

Проект рішення - Про припинення громадянами права користування земельними ділянками

Проект рішення - Про внесення змін у рішення  49-ї сесії сільської ради першого скликання від 15 лютого 2019 року № 25 «Про                                          затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки                                    в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність гр. Сарахман Ользі Миколаївні»

Проект рішення - Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                  гр. Захарієву Олександру Миколайовичу

Проект рішення - Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                  гр. Камінському Олександру Анатолійовичу

Проект рішення - Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                  гр. Терентюку Івану Михайловичу

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                                                    земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва                                                  гр.. Малик Михайлу Миколайовичу

Проект рішення - Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення                                          особистого селянського господарства та надання земельної ділянки у власність гр. Продану В. І.

Проект рішення - Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення                                          особистого селянського господарства та надання земельної ділянки у власність гр. Коваль В. І.

Проект рішення - Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення                                          особистого селянського господарства та надання земельної ділянки у власність гр. Яворській Г. М.

Проект рішення - Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карачун А.А.

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                                        гр.. Білоус Людмилі Олексіївні

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                                        гр.. Федоровій Аллі Валентинівні

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки                                        гр.. Ремішевській Зінаїді Леонтіївні

Проект рішення - Про внесення змін у рішення  55-ї сесії сільської ради  від 23.08.2019 року № 25 «Про надання дозволу на                                                розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського                                        господарства гр. Малищуку Євгену Миколайовичу»

Проект рішення - Про внесення змін у рішення  55-ї сесії сільської ради  від 23.08.2019 року № 26  «Про надання дозволу на                                                розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського                                        господарства гр. Власову Івану Іллічу»

Проект рішення - Про внесення змін у рішення  55-ї сесії сільської ради  від 23.08.2019 року № 27 «Про надання дозволу на                                                розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського                                        господарства гр. Рудковському Олексію Миколайовичу»

Проект рішення - Про взяття на баланс Китайгородської сільської ради майна та майнового комплексу комунального                                                          підприємства «КИТАЙГОРОДСЬКЕ»

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                                                    земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва                                                  гр.. Рибаку Юрію Васильовичу

Проект рішення - Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                                                    земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва                                                  гр.. Коленку Миколі Васильовичу

Проект рішення - Про припинення  ведення особистого селянського господарства гр. Мацько С.М.