Вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду

Дата: 18.09.2019 11:05

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду поставлено крапку у кримінальному провадженні про обвинувачення, раніше неодноразово засудженого за корисливі злочини, мешканця одного з сіл Кам’янеччини, який влітку 2018 вчинив ряд крадіжок майна громадян та грабіж, поєднані з проникненням у житло.

Так, в одну ніч зловмисник встиг «відвідати» два господарства в одному з сіл Кам’янеччини, звідки вчинив крадіжки майна громадян.

Крім того, в темну пору доби, через незачинене вікно, проник у приміщення житлового будинку потерпілої, де викрадаючи майно вказаної громадянки був викритий нею. В свою чергу грабіжник, усвідомлюючи, що його дії набули відкритого характеру, продовжуючи свій корисливий умисел на заволодіння майном, з метою подолання опору потерпілої, шляхом застосування насильства витяг її з будинку у двір, звідки жінці вдалось вирвалась з рук злочинця та втекти.

Після тривалого розгляду справи, допиту свідків та дослідження усіх доказів судом зловмисника визнано винним у вчиненні тяжких злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України, ч. 3 ст. 186 КК України та вирішено його долю  на наступних 5 років.

Наразі, молодик готується до відбуття призначеного вироком суду покарання та перебуває під вартою.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура