Розпорядження від 16 вересня 2019р. №32 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік у новій редакції"

Дата: 20.09.2019 11:06

Освіта (1000)

0111020       Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком,                               інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами

Виконання інвестиційних проектів(7000)

0117367       Виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у                         сільській місцевості (включаючи співфінансування)