A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету Кульчіївецької сільської ради

Дата: 24.09.2019 09:55
Кількість переглядів: 387

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету Кульчіївецької сільської ради

 

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують активну роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

   

  Встановлено, що на підставі розпорядження Кам’янець – Подільської районної державної адміністрації у 2012 році одному із фермерських господарств передано в оренду більш ніж 30 га землі, розташованої на території Кульчіївецької сільської ради.

    За використання землі господарство сплачувало до бюджету визначену договором орендну плату в сумі 33,7 тис. грн. в рік.

    Водночас нормативна грошова оцінка землі на цей час суттєво змінилась. Тому відповідно до вимог податкового та земельного законодавства розмір плати за землю цієї категорії підлягав перегляду.

    У зв’язку із цим Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою перед Кульчіївецькою сільською радою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства.

  В результаті орендар погодився на пропозиції сільської ради, про що сторони підписали додаткові угоди.

  Відтак, за втручання органів прокуратури річний розмір орендної плати за використання цієї ділянки збільшено до 45 тис. гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора