A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

У ПОЛІ ЗОРУ ПРОКУРАТУРИ – ЗАКОННІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 25.09.2019 09:56
Кількість переглядів: 479

У ПОЛІ ЗОРУ ПРОКУРАТУРИ – ЗАКОННІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура проводить постійне вивчення щодо додержання земельного законодавства, зокрема в частині оформленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки під закладами дошкільної та загальної середньої освіти, оскільки несвоєчасне оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеними землями та ризики для нормального функціонування закладів та навчального процесу, що може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

  Зокрема, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою, за результатами проведеного вивчення встановлено, що у користуванні Рихтецького ДНЗ «Пізнайко», перебуває земельна ділянок площею 0,1460 га, без належно оформлених правовстановлюючих документів. Реагуючи на вказане, місцевою прокуратурою пред’явлено адміністративний позов до суду з вимогою визнати незаконною бездіяльність Рихтецького ДНЗ «Пізнайко» та зобов’язати їх оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку під закладом освіти. Постановою суду позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

  Стан законності у земельній сфері з наведених вище питань і надалі перебуває під посиленою увагою Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури.

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура       


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора