НА ШЛЯХ ВИПРАВЛЕННЯ НЕ СТАВ

Дата: 27.09.2019 10:09

НА ШЛЯХ  ВИПРАВЛЕННЯ НЕ СТАВ

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт щодо  одного з мешканців міста Кам’янця-  Подільського, який будучи раніше неодноразово судимим,  на наступний день  після звільнення з місць позбавлення волі,  в нічну пору доби,  сподіваючись на власну безкарність,  пошкодивши вхідні двері літньої тераси одного з закладів  громадського харчування міста, проник всередину, звідки викрав алкогольні напої та побутову техніку на загальну суму 2700 грн.

Зважаючи, що вказана особа раніше п’ять разів притягувалась до кримінальної відповідальності, за вчинення аналогічних злочинів, судом  обвинуваченому обрано запобіжний захід в виді тримання під вартою.

За вчинення крадіжки, ласому до чужого майна загрожує покарання строком від 3 до 6 років позбавлення волі.