A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури до бюджету Колибаївської ОТГ сплачено 12,7 тис грн.. за інвестиційним договором

Дата: 06.12.2019 15:11
Кількість переглядів: 462

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури до бюджету Колибаївської ОТГ сплачено 12,7 тис грн.. за інвестиційним договором

 

     Місцевою прокуратурою активно вживаються заходи щодо внесення до місцевих бюджетів пайових внесків на розвиток інфраструктури населених пунктів.

      За результатом проведеної прокуратурою роботи встановлено, що на земельній ділянці в с. Смотрич Колибаївської ОТГ Кам’янець–Подільського району, яка перебуває у власності фізичної особи-підприємця, розташований об’єкт будівництва, а саме мийка самообслуговування автомобілів.

     Однак, вищевказаним підприємцем всупереч ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» упродовж 2018-2019 років кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту не сплачувались, відповідний договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту не укладався.

     У зв’язку із цим, Кам’янець-Подільська місцева прокуратура звернулась до Колибаївської селищної ради з листом про усунення виявлених порушень.

     На виконання вимог прокуратури 02.12.2019 між Колибаївською ОТГ та фізичною особо-підприємцем укладено договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

     Відтак, за втручання органів прокуратури до бюджету Колибаївcької ОТГ надійшли кошти пайового внеску у розмірі 12 770 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора