Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вимагає сплати до бюджету 600 тис. грн. орендної плати за використання землі у м. Кам’янці-Подільському

Дата: 10.01.2020 14:54

Фото без описуОрганами прокуратури приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.

Встановлено, що ще у 2008 році одне із підприємств стало власником комплексу нерухомого майна загальною площею близько 3,5 тис. кв. м у м. Кам’янці-Подільському.

Рішенням міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 7,5 тис. кв. м, не оформлені.

У зв’язку із цим, ділянка використовується безоплатно, бюджет територіальної громади недотримує значні кошти, що і стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.

Враховуючи вказане, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 640 тис. грн. безпідставно збережених коштів орендної плати.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.