A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

У Кам'янці-Подільському за використання землі без документів підприємцю потрібно сплатити до бюджету близько 850 тисяч гривень

Дата: 16.03.2020 10:14
Кількість переглядів: 321

У Кам'янці-Подільському за використання землі без документів підприємцю потрібно сплатити до бюджету близько 850 тисяч гривень

 

     Органами прокуратури області приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.

     Встановлено, що з 2004 року фізична особа-підприємець є власником газової автозаправної станції у м. Кам’янці-Подільському.

     Рішенням міської ради підприємцю затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вказаної нерухомості.

     Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 1 га, так і не оформлені.

     У зв’язку із цим, ділянка використовується безоплатно, бюджет територіальної громади неотримує значні кошти, що і стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.

    Зокрема, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради близько 850 тис. грн. безпідставно збережених коштів орендної плати.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора