Розпорядження від 16 березня 2020р. №14 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2020рік. у новій редакції "

Дата: 18.03.2020 10:59

Освіта (1000)

0111020       Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком,                               інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами

Компенсаційні виплати (3000)

0113033       Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян

Виконання інвестиційних проектів(7000)

0117367       Виконання інвестиційних проектів в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у                         сільській місцевості (включаючи співфінансування)