ЗА НЕЗАКОННЕ ВИРОБНИЦТВО, ВИГОТОВЛЕННЯ, ПРИДБАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЧИ ПЕРЕСИЛАННЯ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ, ПСИХОТРОПНИХ РЕЧОВИН АБО ЇХ АНАЛОГІВ НАСТАЄ КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 20.03.2020 19:04

Фото без описуЗА НЕЗАКОННЕ

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду визнано винуватим та призначено покарання одному з мешканців м. Кам’янця-Подільського, який придбав та зберігав небезпечну психотропну речовину, з метою особистого вживання.

В вину обвинуваченому ставилось те, що він в кінці 2019 року незаконно придбав через один із меседжерів небезпечну психотропну речовину, яку в подальшому переніс за місцем свого проживання, з метою подальшого власного вживання.

Однак, за результатами злагоджених дій правоохоронних органів вказаного «нарко-ділка» викрито та притягнуто до відповідальності.

За вчинення вказаного правопорушення, вироком суду, любителю шкідливого та небезпечного призначено покарання відповідно до санкції частини 1 статті 309 КК України, в якій останнього звинувачено.

Для відома, санкція статті за вчинення вказаного злочину передбачає покарання, мінімальне у виді штрафу та максимальне у виді позбавлення волі на строк 8 років.