A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Щодо стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами.

Дата: 10.04.2020 22:20
Кількість переглядів: 922

 

     Кам’янець-Подільська місцева прокуратура, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжує роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами.

     Зокрема, місцевою прокуратурою встановлено, що в липні 2018 року працівниками Укртрансбезпеки встановлено та зафіксовано факт здійснення одним з підприємців міста перевезення вантажу з порушенням вагових параметрів, встановлених Правилами дорожнього руху.

     За вказаним фактом уповноваженими органами підприємцю нараховано плату за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування на суму понад 5 тис. гривень.

     Підприємцем зазначені кошти у добровільному порядку до бюджету не сплачено.

     Внаслідок несплати коштів за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, державний бюджет України, а саме державний дорожній фонд у його складі, недоотримує значну суму коштів, які є необхідними для фінансування ремонту автомобільних доріг загального користування, що і стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.

     Зокрема, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного перевізника вказаних коштів на користь бюджету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора