За принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури завзятий крадій проведе за ґратами майже 4 роки

Дата: 05.06.2020 09:44

Прокурорами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури під час здійснення підтримання публічного обвинувачення в суді доведено вину місцевого мешканця, який вчинив ряд крадіжок на території міста Кам’янця-Подільського.

У результаті проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області досудового розслідування встановлено, що упродовж січня та лютого місяців цього року місцевий житель будучи раніше судимим за аналогічні злочини, на шлях виправлення не став та вчинив крадіжки срібних прикрас та побутової техніки, які в подальшому здав до ломбарду.

За результатами судового розгляду крадія визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 9 місяців.

До відома, санкція статті за якою обвинувачувався крадій (ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України) передбачає покарання від арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років до позбавлення волі на той самий строк.

Бережіть себе та дотримуйтесь законодавства України.