УВАГА РОЗШУК!

Дата: 11.06.2020 09:56

УВАГА РОЗШУК!

Фото без опису   Фото без опису

З дільниці соціальної реабілітації державної установи «Райківецька виправна колонія (№ 78)» шляхом самовільного залишення робочого місця здійснив втечу засуджений Мілевський Сергій Сергійович, 13.06.1981 року народження, уродженець с. Попівці, Барського району, Вінницької області, зареєстрований  с. Зелена Липа,  Хотинського району, Чернівецької області.

СЛОВЕСНИЙ  ПОРТРЕТ:

Зріст 170 см, плечі округлі, волосся темне, коротке, очі карі, лице кругле, тип європейський, лоб високий, прямий, брови грубі, вуха великі.

Був одягнений: біло-синю сорочку в клітинку, штани темного кольору, білі кросівки.

ОСОБЛИВІ  ПРИКМЕТИ:

На правій кисті татуювання напис «СІРОЖА» та на лівій кисті татуювання літера «С».

У  разі  отримання  будь-якої інформації про місце знаходження  засудженого,  просимо повідомити за такими телефонними номерами: (0382)62-40-14, 0961258878, 0961124747  або 102.