Щодо злочину, мешканця одного з сіл Кам’янеччини, який вчинив ряд крадіжок.

Дата: 28.08.2020 15:31

Фото без опису     Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду поставлено крапку у кримінальному провадженні про обвинувачення, раніше неодноразово засудженого за корисливі злочини, мешканця одного з сіл Кам’янеччини, який вчинив ряд крадіжок.

Так, зловмисник знаходячись поблизу сільського магазину, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає викрав із поліетиленового пакету, залишеного відвідувачем без нагляду, мобільний телефон, який згодом здав у ломбард.

На цьому чоловік не зупинився,  згодом за місцем свого проживання, шляхом вільного доступу проник через незачинені двері до кімнати брата, звідки із шкатулки, яка знаходилася в серванті, викрав золоті вироби,  які також реалізував до ломбарду.

Наразі, вирок суду набрав законної сили, молодик направлений для відбуття призначеного вироком суду покарання у місцях позбавлення волі.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура