НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

Дата: 13.11.2020 09:41

НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

В ході здійснення представницьких повноважень Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою встановлено, що  в березні 2019 року між Регіональним відділенням Фонду  державного майна України   по Хмельницькій області та  одним з підприємців міста було укладено договір оренди  нежитлового приміщення, що  перебуває на балансі  професійно-технічного навчального закладу та не використовувався  з навчальною метою.

Разом з тим, орендар своєчасно своїх договірних зобов’язань за договором  не виконував, внаслідок чого у нього утворилась заборгованість в сумі 64,4 тис. грн,  від погашення якої останній ухилявся.

Зважаючи на вказане, Кам’янець-Подільська місцева прокуратура звернулась з позовом про стягнення суми боргу в примусовому порядку.

Рішенням  господарського суду Хмельницької області  від 19.10.2020 позовні вимоги Кам’янець - Подільської місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі, стягнуто з боржника на користь   навчального закладу міста 64,4 тис. грн  боргу.