БЕЗХАЗЯЙНЕ МАЙНО - У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Дата: 17.11.2020 14:36

БЕЗХАЗЯЙНЕ МАЙНО - У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Завдяки вжитим Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заходам представницького характеру гідротехнічні споруди передано у комунальну власність Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.

Так, 9 листопада 2020 року  Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто та задоволено два позови місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади, а саме двох гідротехнічних споруд в с. Слобідка-Кульчієвецька на суму 39 тис. грн.

Отримавши вище зазначене майно у комунальну власність Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада Кам’янець-Подільського району отримає додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету.