Запобіжний захід у виді тримання під вартою обрано підозрюваним у крадіжці 700 тис грн в дніпрянина

Дата: 11.12.2020 13:25

За принципової позиції прокуратури підозрюваним у крадіжці більше 700 тис грн обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі майже 1,3 млн грн.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України, що за процесуального керівництва Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюється слідчими Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУНП в області, встановлено, що 27 листопада цього року двоє спільників викрали чималу суму коштів з автомобіля мешканця м. Дніпро.

Увечері п’ятниці, доки потерпілий перебував в одному із гіпермаркетів міста Кам’янця-Подільського, а його автомобіль – на автостоянці, зловмисники за допомогою сканера відчинили двері та таємно викрали 735 тис грн, які чоловік там залишив.

Заховавши вкрадене під одяг, вони втекли, проте завдяки злагодженій роботі правоохоронців упродовж доби їх місцезнаходження уже було встановлено.

Затримано підозрюваних – мешканця міста Кам’янця-Подільського та львів’янина, в одному з готелів селища Війтівці Волочиського району.

Наразі вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, поєднана з проникненням у інше приміщенням).

У кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура