Засуджено жителя Кам’янеччини

Дата: 30.12.2020 09:35

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до  6 місяців відбування покарання у вигляді арешту засуджено жителя Кам’янеччини, який зухвало, перебуваючи без законних підстав та дозволу на подвір’ї домогосподарства одного з сіл району, спричинив тілесні ушкодження власнику, який являється особою похилого віку, що по ступеню тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я.

Після тривалого розгляду справи, в ході якого обвинувачений всіма правдами та не правдами марно намагався уникнути відповідальності та причетності до вказаного злочину, за принципової позиції прокуратури, судом зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України.

Наразі, молодик готується до відбуття призначеного вироком суду покарання.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура