Дата: 03.02.2021 09:58

Фото без описуЗа принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури місцевий мешканець, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження потерпілому, проведе понад 3 роки за ґратами

Працівниками Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням, проведеним за процесуального керівництва місцевої прокуратури, Кам’янець-Подільським ВП ГУНП в області, встановлено, що 26-річний чоловік, в нічний період часу, знаходячись в центрі міста, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин із потерпілим, вступив у словесну суперечку із останнім та в подальшому, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи можливість настання шкідливих наслідків щодо спричинення шкоди здоров’ю потерпілого, але легковажно розраховуючи на їх відвернення, проявляючи самовпевненість щодо тяжкості наслідків спричиненої шкоди, наніс один удар кулаком правої руки у ліву частину обличчя потерпілого, у результаті чого останній упав та вдарився головою об тротуарну плитку.

Внаслідок вказаного удару головою об тротуарну плитку, потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, перелому кісток черепа, які по ступені тяжкості відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

За результатами судового розгляду Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок, згідно з яким підсудному остаточне покарання призначено у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі.