Розпорядження від 10 лютого 2021 р. №8 "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021рік."

Дата: 15.02.2021 14:07

0110150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради,                                                 районної ради,  районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.

0110170 - Підвищення кваліфікації депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.

0112144 - Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

0113104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у                                     зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю .

0113121 - Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб.

0116030 - Організація благоустрою населених пунктів.