Конкурс на посаду вчителя –реабілітолога

Дата: 25.02.2021 10:45

Фото без описуКомунальна установа «Інклюзивно-ресурсний  центр Китайгородської сільської  ради», що знаходиться за юридичною адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Вихватнівці,  вул. Центральна, будинок 3, а за фактичним місцем розташування Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Довжок, вул.Шкільна, будинок 2, оголошує конкурс на посаду вчителя –реабілітолога  Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр Китайгородської сільської  ради»

Умови оплати праці:  посади педагогічних працівників прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл(шкіл-інтернатів) згідно з переліком  педагогічних посад.

Вимоги до кандидатів:

- вища  освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю  «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура, вчитель-реабілітолог) - стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Місце проведення конкурсу та адреса прийому документів

Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Довжок, будинок 2 (Довжоцький  НВК «ЗОШ І-ІІІст.,колегіум- на базі Центру)

Термін подання документів для участі в конкурсі: з 8.00  25.02.2021 до 17год. 11.03.2021р. (включно)

Дата проведення конкурсу : 12.03.2021р. о 10:00 год.

Для участі у конкурсі мають бути подані такі документи:

- копія паспорта громадянина України;
 - письмова заява про участь у ко
нкурсі , до якої додається резюме у    довільній  формі;

- копія трудової книжки;
- копія документа про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмова  згода на збір та обробку персональних даних .

Кандидат має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи подаються особисто кандидатом або надсилаються поштою на вказану адресу.

Особи, які надають додаткову інформацію про проведення конкурсу: Стрільчук Наталія Василівна, м.т.0969171441 та Ергешова Антоніна Михайлівна м.т.0961020693; email: rirck-prr@ukr.net