Кам’янець-Подільська окружна прокуратура застерігає водіїв вантажних та великогабаритних транспортних засобів бути особливо уважними під час дорожнього руху.

Дата: 11.05.2021 16:32

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури слідчим відділом поліції встановлено, що водій керуючи вантажним автомобілем, здійснюючи в місті Кам’янці-Подільському на регульованому перехресті маневр повороту праворуч на дозволений зелений сигнал світлофора в порушення  вимог Правил дорожнього руху, а саме не подавши сигнал покажчиком повороту праворуч завчасно до початку маневру, через габарити керованого ним транспортного засобу, виконував поворот не зайнявши крайнього правого положення на проїзній частині, перед зміною напрямку руху не переконався, що це не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам дорожнього руху, не звернувся при цьому для забезпечення безпеки вказаного маневру за допомогою до інших осіб, повертаючи праворуч не надав дорогу велосипедисту який рухався прямо в попутному напрямку по проспекту біля правого краю проїзної частини, здійснивши таким чином наїзд передньою частиною керованого ним вантажного автомобіля на велосипедиста, який від отриманих травм помер на місті події.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено на розгляд до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Міра покарання яка передбачена Кримінальним кодексом України  за вчинення вказаного кримінального правопорушення встановлена у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами до 3 років.