A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ШЛЯХОМ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.05.2021 12:21
Кількість переглядів: 434

 

ЗВІТ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ШЛЯХОМ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

 

         З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади, було проведено громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Дерев’янського ліцею Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

            Громадські обговорення були організовані робочою групою та пройшли у період з 05.05. по 20.05.2021року (включно). Відповідне інформаційне повідомлення оприлюднено на офіційному веб-сайті Китайгородської сільської ради.  

        В ході обговорення було наголошено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (ст.19 Конституції України).

       За час проведення громадського обговорення жодних письмових зауважень та пропозицій щодо проєкту рішення «Про ліквідацію Дерев’янського ліцею Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» до робочої групи не надійшло.

Робочою групою рекомендовано винести на розгляд чергової сесії сільської ради проєкт рішення «Про ліквідацію Дерев’янського ліцею Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області»

 

Відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про  забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» процедура громадського обговорення витримана організатором  у повному обсязі.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора