Судом задоволено позовні вимоги Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури

Дата: 15.06.2021 10:57

Господарським судом Хмельницької області за результатами розгляду позовної заяви Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки та зобов`язання орендаря повернути земельну ділянку площею 20 га, вартістю 5890090 грн. ухвалено рішення про її задоволення.

У березні 2018 року Новоушицькою районною державною адміністрацією у користування товариства передано ділянку, розташовану на території Зеленокуриловецької сільської ради.

Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця із встановленою орендною платою в розмірі 176 тис. грн. у рік.

Востаннє плату за договором орендар здійснював у січні 2019 року, а загальна заборгованість сягає 360 тис грн.

Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано.

За реагування прокуратури договір оренди розірвано.

Виконувач обов’язків начальника

Новоушицького відділу