Відкритий діалог податківців з платниками податків

Дата: 29.07.2021 16:43
Кількість переглядів: 1921

Відкритий діалог податківців з платниками податків

У Кам’янець-Подільському районі  відбулось ряд зустрічей керівництва  державної податкової інспекції (далі-ДПІ) Головного управління ДПС у Хмельницькій області  з платниками податків та посадовими особами територіальних громад щодо проведення  інвентаризації власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості; залучення до декларування громадян, які обробляють значні площі земельних ділянок,  а також  щодо   легалізації трудових відносин.

Як відмітив начальник ДПІ Ігор Бєлко,  тільки спільними зусиллями усіх учасників зустрічі можна досягти  позитивного результату з  цих надважливих  питаннях  сьогодення.

У ході зустрічей  обговорено також актуальні аспекти пов’язані із застосуванням РРО та ПРРО;  подання  звітності в електронному вигляді з  використанням особистого електронного кабінету; погашення податкового боргу.

«Адже відкритий діалог з платниками податків  щодо законодавчих  новацій та проблемних питань дає можливість пошуку правильних рішень пов’язаних з  сумлінною сплатою податків та  достатком громадян», - підкреслив начальник ДПІ Ігор Бєлко.

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області