За втручання прокуратури столичне підприємство поверне управлінню освіти кошти за недопоставлене пальне

Дата: 01.09.2021 14:28

За реагуванням прокуратури визнано недійсними додаткові угоди до договору про закупівлю управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради пального.

Ними протиправно збільшено ціну закупленого у столичного підприємства для потреб навчальних закладів бензину та дизельного палива на загальну суму майже 725 тис грн.

У зв’язку із цим переплачено понад 100 тис грн.

Незважаючи на скасування додаткових угод, постачальник частину товару так і не поставив та не повернув зайво отримані кошти, а тому їх стягнення прокуратура вимагала у судовому порядку.

Відповідно до рішення Господарського суду Київської області кошти зобов’язано повернути на користь замовника.