Землі лісогосподарського призначення під захистом держави!

Дата: 13.09.2021 16:20

Землі лісогосподарського призначення під захистом держави!

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою проведено вивчення щодо законності надання та використання земельних ділянок державної власності на території Кам’янець-Подільського району.

Так, виявлено  порушення при передачі земельних ділянок лісогосподарського призначення у власність на території Кам’янець-Подільського району.

Відповідно до ч. 4 ст. 84 ЗК України до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі лісогосподарського призначення, крім випадків, визначених цим Кодексом.

За результатами вивчення до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду скеровано позовну заяву в інтересах держави в особі  Хмельницької обласної державної адміністрації, ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» до фізичної особи – жителя району, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про визнання недійсним наказу та скасування реєстрації земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 0,1053 га вартістю 230,7 тис. грн.

Окружною прокуратурою продовжується робота по виявленню порушень на вказаному напрямі.