A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Насильству відносно дитини немає виправдання, домашньому тим більше.

Дата: 29.11.2021 11:02
Кількість переглядів: 884

       Насильство відносно дитини  це не сімейна справа, не спосіб виховання, не специфічний вияв любові. Це злочин, про нього треба заявляти, бо може бути запізно.


       Статистика вражає – кожна третя родина в Україні зустрічається з насильством. Від 1 до 3 мільйонів дітей щороку стають його свідками чи жертвами. Наслідки цього – крім фізичних, глибокі душевні травми, які не загоїти ніколи.


       Протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством відносно жінок, чоловіків та дітей визначено пріоритетом роботи прокуратури на 2021рік.

      Тому завдання прокурорів – ефективно представляти публічне обвинувачення в судах у таких справах. Днями Кам»янець-Подільська окружна прокуратура  довела в суді вину місцевого мешканця у вчиненнідомашнього насильства відносно дружини та неповнолітнього сина, що виражзилось в умисному систематичному  вчиненні психологічного насильства відносно осіб. Суд призначив йому покарання в виді 2 роки обмеження волі із застосування ст.75 КК України – 1 рік шість місяців


       При найменших таких проявах відразу необхідно звертатися до правоохоронних органів. Телефонуйте в поліцію, звертайтеся до соціальних служб і громадських організацій, до центрів безоплатної правової допомоги.

      Прокурори будуть стояти на захисті Ваших прав.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора